ZĽAVA 18 %

AKCIA

Kreg Foreman Zvŕtavací stroj na skryté skrutkované spoje
Kreg Foreman Zvŕtavací stroj na skryté skrutkované spojeKreg Foreman Zvŕtavací stroj na skryté skrutkované spojeKreg Foreman Zvŕtavací stroj na skryté skrutkované spojeKreg Foreman Zvŕtavací stroj na skryté skrutkované spojeKreg Foreman Zvŕtavací stroj na skryté skrutkované spojeKreg Foreman Zvŕtavací stroj na skryté skrutkované spojeKreg Foreman Zvŕtavací stroj na skryté skrutkované spojeKreg Foreman Zvŕtavací stroj na skryté skrutkované spojeKreg Foreman Zvŕtavací stroj na skryté skrutkované spojeKreg Foreman Zvŕtavací stroj na skryté skrutkované spojeKreg Foreman Zvŕtavací stroj na skryté skrutkované spojeKreg Foreman Zvŕtavací stroj na skryté skrutkované spojeKreg Foreman Zvŕtavací stroj na skryté skrutkované spojeKreg Foreman Zvŕtavací stroj na skryté skrutkované spojeKreg Foreman Zvŕtavací stroj na skryté skrutkované spoje

Kreg Foreman Zvŕtavací stroj na skryté skrutkované spoje


Cenníková cena
477.48 €
572.98 € s DPH

Ušetríte
18% / 103.18 € s DPH

Vaša cena
391.50 €
469.80 € s DPH

Skladová dostupnosť:
do 21 dní

Kód
DB210-EUR

51


Prihláste sa a nechajte si strážiť dostupnosť


Profesionálny stroj na skryté skrutkované spoje za priaznivú cenu
Kreg Foreman Zvŕtavací stroj Vám umožní vyvrtávať skryté skrutkované spoje výrazne rýchlejšie a s polovičnou námahou, než štandardný zvŕtavací prípravok. Je vhodný pre profesionálov, ale aj pre domácich majstrov. Všestranný, prenosný a cenovo dostupný zvŕtavací stroj je vybavený rovnakými funkciami ako profesionálne stroje.

Ľahké nastavenie a jednoduché ovládanie
S týmto strojom môžete opakovane vyvŕtavať skryté spoje rýchlo a presne. Zatiahnutím za ovládaciu rukoväť sa spustí výkonný 110V motor, obrobok sa pevne upne k stolu a stačí už len vŕtať. Vždy rovnaký a presne umiestnený skrytý spoj vyvŕtate v materiáloch s hrúbkou 12–38 mm. Pre presné vyvŕtanie skrytých spojov je stroj vybavený pravítkom a dorazmi pre opakované vŕtanie. Na stole sú navyše vyryté značky uľahčujúce umiestnenie pravítka podľa hrúbky materiálu.

Vŕtajte všetky tri typy skrytých spojov
Súčasťou je štandardný Kreg Vrták pre skryté 9mm spoje, pre materiály s hrúbkou 12–38 mm. Na stroji je možné tiež použiť Kreg Micro Vrták pre vŕtanie v úzkych materiáloch,  alebo Kreg HD Vrták pre vŕtanie pevných spojov v materiáloch s hrúbkou 38 mm a viac.

Prenosný, odolný a s dostatočným miestom pre prácu
Vďaka ľahkej ale odolnej konštrukcii sa dá stroj jednoducho prepravovať. Aj tak je ale vybavený veľkým stolom, aby ste mali dostatok miesta na prácu. Je ideálny pre použitie v dielni, alebo na cestách.

Vstavaný úložný priestor a odsávanie
Vstavaný úložný priestor si zamilujete. Ďalšie vrtáky, bity a iné príslušenstvo tak budete mať vždy po ruke. Súčasťou je aj adaptér pre odsávanie. Pracovný priestor si potom udržíte dokonale čistý.

• Motor: 230 V
• Vrtáky: Kreg Vrták pre skryté spoje (9 mm), dá sa tiež použiť Kreg Micro a HD Vrtáky.
• Materiál: Polyuretán; stôl zo zliatiny hliníka
• Upínanie: Materiály s hrúbkou 12–38 mm
• Hmotnosť: 11 kg
• Rozmery stroja (DxŠxV): 482 x 750 x 380 mm
• Rozmery stola: 355 x 597 mm


Obsah balenia:
• Kreg Foreman Zvŕtavací stroj
• Pozdĺžne pravítko s dorazmi
• Adaptér odsávania

• Kreg Vrták pre skryté spoje
• Blok pre nastavenie vrtáka
• Návod


ZĽAVA 11 %

AKCIA

Kreg Foreman HD Vrták
Kód: DB210-HDB
33.80 €
40.56 € s DPH

ZĽAVA 11 %

AKCIA

Kreg Foreman HD Vrták s vedením
Kód: DB210-HDBB
74.72 €
89.66 € s DPH

ZĽAVA 11 %

AKCIA

Kreg Foreman Micro Vrták s vedením
Kód: DB210-MBB
71.16 €
85.39 € s DPH
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
    Ďalšie produkty v kategórii