IGM je rodinná česká firma stojaca na perfektnom zákaznickom servise

Ponúkame širokú škálu kvalitných a hodnotných strojov, nástrojov a náradia. Náš tímový, priateľský a odborne vyškolený personál poskytuje nadštandardné služby už od roku 1997.

• Skoro 20 rokov skúšeností v oblasti strojov a nástrojov pre prácu s drevom.
• Rozsiahla ponuka, dobre zásobený sklad a kvalitné produkty.
• Konkurenčné ceny na internete, v predajni, alebo telefonicky.
• Odborné poradenstvo, ktoré Vám pomôže vybrať ten správny nástroj priamo pre Vás.
• Predpredajný aj popredajný zákaznícky servis.

Profil spoločnosti

Spoločnosť IGM patrí medzi popredné spoločnosti na trhu so strojmi, nástrojmi a náradím, a to ako významný distribútor a výrobca s niekoľkými vlastnými predajnými a testovacími centrami a internetovým obchodom. Ponúkame priateľské a osobné služby pre tisícky obchodníkov a zákazníkov, medzi ktorých patria výrobné podniky, živnostníci aj kutilovia zo Slovenska aj zo zahraničia.


Našim pilierom sú produkty pre stolárov, nábytkárov a všetkých nadšencov, ktorí radi pracujú s drevom.

Viac než 10 tisíc produktov nakupujeme od renomovaných výrobcov z celého sveta vrátane českých firiem a taktiež sami vyrábame pod vlastnou značkou IGM. Neustále sledujeme najnovšie trendy. Vyvíjame a vyberáme pre Vás kvalitné a zaujímavé produkty, ktoré Vám uľahčia a sproduktívnia Vašu prácu s drevom.

Všetky produkty pre Vás máme zahrnuté vo farebnom ročnom katalógu s viac než 250 stranami s perfektným technickým popisom a cenou pri každom produkte. Registrovaným zákazníkom a predajcom poskytujeme nadštandardný propagačný a marketingový servis vrátane zasielania tlačených katalogov a kvartálnych minikatalógov s akčnou ponukou a novinkami.

Od nás môžete očakávať iba kvalitné služby, na ktoré sa môžete 100% spoľahnúť. Zákaznický tím IGM poskytuje zdarma technické poradenstvo pri nákupe, kompletnú zákaznícku podporu, informácie o dodaní a špeciálne ponuky za výhodné ceny. Riešenie reklamácií a odborný servis strojov, nástrojov aj elektronáradia vykonávame s najväčšou starostlivosťou a vždy hľadáme to najlepšie riešenie pre zákazníkov.

Vďaka neustálym inováciám, bezkonkurenčnej ponuke, skvelým cenám aj spokojnosti zákazníkov naša spoločnosť obchodne každým rokom rastie.