Možnosti platby

Prijímame platby v českých korunách a eurách, platba môže byť vykonaná v hotovosti, alebo platobnou kartou (VISA a Mastercard) na IGM Predajnom centre, na dobierku, alebo platobnou kartou (len balíková služba), na e-shope platobnou kartou priamou platbou z Vašej banky.

Spôsob platby vždy vychádza zo zvoleného spôsobu prevziatia tovaru. Tovar zasielame balíkovou službou, prepravcom pri zásielkach paletových, alebo môžete zvoliť osobný odber v niekterom z IGM Predajnom centre.

Štátne a všeobecné inštitúcie - všetky miestne úrady, školy, univerzity, nemocnice, väzenia a iné vládne príspevkové organizácie môžu nakupovať na faktúru a môžu získať tovar po predložení písomnej, faxovej, či e-mailovej objednávky s uvedením identifikačného čísla organizácie a oficiálneho čísla objednávky.

Nákup na faktúru môžu získať aj kupujúci podnikatelia, osoby fyzické, či právnické podnikajúce podľa živnostenského zákona, alebo iného zvláštneho zákona, ktorí vo vzťahoch s predávajúcim jednajú v rámci svojej obchodnej, či inej podnikateľskej činnosti. Pre ďalšie informácie kontaktujte naše obchodné oddelenie. Všetky objednávky sa riadia aktuálnymi Obchodnými podmienkami IGM nástroje a stroje s.r.o.


Pri objednávke cez e-shop je možné zvoliť jednu z následujúcich typov platby: